Finansal Ekonomi Tezsiz Yüksek Lisans Başvuruları

25 Haziran 2018 tarihinde başlayan Finansal Ekonomi Tezsiz Yüksek Lisansı 2018-2019 Akademik yılı Güz dönemi başvuruları 19 Temmuz 2018 tarihine kadar devam edecek.

3 yıldır aktif olarak açılan ve her defasında yoğun talep gören program, eğlenceli ve öğretici yapısı sayesinde yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

İktisat bölümü önderliğinde İşletme bölümü ile inter-disipliner olarak yürütülen program, zamanın en popüler konusu olan finans ve ekonomi üzerine yetkin bilim uzmanları yetiştirmektedir. Finansal Ekonomi Anabilim dalı altında lisansüstü eğitime devam Program, Özel ve Kamu sektör çalışanları yanı sıra yeni mezun bir çok vizyoner gencin ilgisini çekmiş ve bu kısa süre içerisinde çok sayıda mezun vererek piyasaya yetkin finans uzmanları kazandırmıştır.

Genç, hareket kabiliyeti yüksek ve dinamik akademik kadrosuyla Finansal Ekonomi Anabilim dalında Finansal Ekonomi Tezsiz Yüksek Lisans yapma ayrıcalığına sahip olmak isteyen tüm fakülte mezunlarını İKÇÜ Finansal Ekonomi Programını keşfe bekliyoruz.

Başvurmak için tıklayın!


HABER İLE İLGİLİ RESİMLER

Başa Dön